Deweloper – Piaseczno

Dynamic Development to spółka, która ma realny wpływ na kształtowanie architektury w rejonie Piaseczna. Wszystkie inwestycje dewelopera są efektem przemyślanych działań i projektów, które mają podnieść standard życia mieszkańców stolicy i okolic. Poszukujesz spokojnego miejsca dla rodziny? Chcesz mieszkać komfortowo? Sprawdź inwestycje w atrakcyjnych, cichych miejscowościach w pobliżu Nowej Iwicznej czy Józefosławia. Tereny z dala od wielkomiejskiego zgiełku pozwolą Tobie i Twoim bliskim cieszyć się bliskością natury.


We wszystkich projektach deweloper oferuje wysoki standard wykończenia, idealny dla wymagających. Doskonałej jakości materiały czy precyzja podczas wykańczania budynków wyróżniają naszą ofertę na obszarze Lesznowoli. Gwarantujemy pełen dostęp do wszystkich mediów, a dodatkowo wyposażamy nasze nieruchomości w instalacje alarmowe i system oświetlenia zewnętrznego. Jesteśmy deweloperem, któremu zależy na bezpieczeństwie mieszkańców każdego osiedla. W rejonie Piaseczna nasza oferta wyróżnia się przede wszystkim nowoczesnością i jest godna zaufania.


Zachęcamy Państwa do śledzenia strony internetowej dewelopera. Dynamic Development działa głównie w podwarszawskich miejscowościach, przyczyniając się do rozwoju rynku pierwotnego w Lesznowoli. Rozbudowująca się w tym miejscu infrastruktura umożliwia łatwy dostęp do stolicy i okolicznych miast, w tym Józefosławia czy Nowej Iwicznej. Zespół Willowy „Zielona polana” to nowoczesne osiedle o zabudowie willowej w podwyższonym standardzie położone w cichej i bezpiecznej okolicy pod Warszawą, w Nowej Woli.


Unikalny charakter inwestycji podkreśla nowoczesna i niespotykanie funkcjonalna architektura zanurzona w soczystej zieleni, która daje poczucie zamieszkania w wyjątkowym miejscu. Są to ekskluzywne wille o śródziemnomorskiej architekturze, w których wyodrębnione zostały dwa lub cztery komfortowe apartamenty z ogromnymi tarasami oraz własnymi ogrodami.


Mieszkanie w Nowej Woli to propozycja dla osób poszukujących połączenia prestiżowej lokalizacji oraz dyskretnej atmosfery sprzyjającej pięlęgnowaniu życia rodzinnego.


Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: