• W inwestycji pod nazwą „Zielona Polana” przewidziano, że na podstawie zawartej z nabywcą umowy Inwestor zobowiąże się do wybudowania dla niego przedmiotu umowy- lokalu w budynku wolnostojącym bądź w zabudowie bliźniaczej, a następnie do ustanowienia dla niego odrębnej własności tego lokalu i przeniesienia go na Nabywcę wraz z odpowiednim udziałem nieruchomości, na której znajdować się będzie budynek.
 • Umowa ureguluje również sposób korzystania przez wszystkich nabywców lokali w danym budynku z nieruchomości wspólnej. Przewidziano mianowicie podział tej nieruchomości do wspólnego korzystania pomiędzy jej współwłaścicieli (tzw. podział quoad usum) odpowiadający odpowiednim jej częściom przylegającym bezpośrednio do segmentów, na który zgodę muszą wyrazić wszyscy nabywcy lokali. Dodatkowym zastrzeżeniem będzie zgoda wszystkich współwłaścicieli na urządzenie przez inwestora w części nieruchomości wspólnej drogi dojazdowej do drogi zewnętrznej prowadzącej do osiedla w celu zapewnienia wszystkim właścicielom swobody dojazdu do własnych segmentów oraz terenu pod plac zabaw. Każdy zainteresowany zawarciem umowy z Inwestorem o wybudowanie domu/segmentu, może domagać się aby umowa taka została zawarta w formie aktu notarialnego jako umowa przedwstępna ustanowienia odrębnej własności lokali.
 • Na podstawie umowy przyrzeczonej, do której zawarcia zobowiąże się Inwestor, nabywca (przyszły właściciel domu/segmentu) nabędzie również własność udziału w drodze zewnętrznej dojazdowej do osiedla, odpowiadającego jego udziałowi w nieruchomości wspólnej działki na której znajduje się budynek, przy uwzględnieniu, że udziały takie nabędą również inni właściciele segmentów znajdujących się na innych nieruchomościach, a objętych całą inwestycją. Dodatkowo każdy ze współwłaścicieli w akcie notarialnym wyrazi zgodę na wyodrębnienie i wyłączne korzystanie z ogródka przynależnego do każdego z domu/segmentu.

Spółka wybierając lokalizację dla swojej inwestycji przede wszystkim chce zapewnić swoim klientom komfortowe domy wśród zieleni z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Jednocześnie znamy potencjał wybieranej przez nas lokalizacji, rozwój infrastruktury i potencjalny wzrost jej wartości w krótkim okresie. Patrzymy nie tylko na teraźniejszość, ale dbamy także o przyszłość naszych klientów.Lesznowola to nie tylko wspaniałe miejsce do życia, ale również doskonała inwestycja!

Oczywiście:

 • Budowa oczyszczalni ścieków w Zamieniu.
 • Budowa
  trasy szybkiego ruchu S7, tzw. Puławska Bis, wraz z węzłami
  komunikacyjnymi w Zgorzale i Lesznowoli, która doskonale skomunikuje
  naszą inwestycje z centrum Warszawy.
 • Budowa Centrum Edukacji i Sportu w Mysiadle.
 • Budowa Centrum Handlowego w Wólce Kosowskiej.

Lesznowola posiada wielki potencjał w postaci niezagospodarowanych terenów, które staną się niebawem miejscem inwestycji w infrastrukturę, budownictwo mieszkaniowe czy komercyjne. Coraz większa liczba mieszkańców sprawia, że w Lesznowoli pojawia się olbrzymia luka w podaży usług, a to niebawem doprowadzi do wielkiego „bumu” inwestycyjnego i dalszego rozwoju gminy. Wciąż powstające nowe sklepy, centra handlowe, przedszkola, restauracje, centra rozrywki, placówki zdrowia, hale sportowe, szkoły prowadzą do wzrostu cen ziemi i nieruchomości. A takie inwestycje jak trasa S7 sprawią, że ceny w gminie Lesznowola i okolicach znacznie wzrosną.

Inwestycja firmy Dynamic Development charakteryzuje się wysokim standardem, kładziemy duży nacisk na jakość budowanych przez nas domów. Używamy wysokiej jakości materiałów i to nas odróżnia od wielkich deweloperów czy małych niewyspecjalizowanych firm, które chcą jedynie szybko zarobić i wszędzie szukają oszczędności. Nam zależy na każdej pojedynczej nieruchomości i to sprawia, że jesteśmy lepsi od naszej konkurencji.

Dynamic Development gwarantuje dostęp do wszystkich mediów, łącznie z instalacją gazową, elektryczną, wodno-kanalizacyjną, telefoniczną oraz internetową. Dodatkowo zamieszczamy instalacje alarmową wraz z elementami inteligentnego domu. Zapewniamy najwyższy standard użytych materiałów i dajemy na nie 5 lat gwarancji. Każda z lamp oświetlających osiedle podłączona jest do liczników poszczególnych lokali (jedna żarówka przypada na jeden lokal). Każdy ze współwłaścicieli ponosi takie same koszty, które są bardzo niskie ze względu na zastosowane energooszczędnych żarówek. W razie dalszych pytań dotyczących oświetlenia zewnętrznego prosimy o kontakt z biurem sprzedaży.

Na każdym z etapów osiedla znajduje się oświetlenie zewnętrzne w postaci stojących lamp, oświetlenia nad drzwiami wejściowymi oraz garażami. Oświetlenie podpięte jest pod licznik każdego z lokalu. Każdy z właścicieli ma taką samą ilość oświetlenia zewnętrznego podpiętego pod swój lokal. Żarówki w lampach zewnętrznych dobrane są tak, aby generowały jak najmniejsze zużycie energii. Każde z oświetleń wyposażone jest w czujnik zmierzchowy, który załącza je o odpowiedniej porze dnia, a także wygasza. W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt.

Staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszych klientów. Dla nas niedopuszczalne jest to, aby nasz klient był niezadowolony, dlatego odpowiadamy na każde uwagi tak, by ostatecznie nikt nie czuł się przez nas w żaden sposób zaniedbany czy oszukany. Fakt, że nie działamy na masową skalę pozwala nam podejść do każdego przypadku z należyta uwagą. Dla nas nie ma nieprzyjętych czy nierozpatrzonych reklamacji.

Nasza inwestycja oddawana jest w standardzie deweloperskim, a to oznacza, że klient ma pewność, co do tego w jaki sposób zostanie odebrana nieruchomość. Takie wykończenie pozwala na dowolne zaaranżowanie wnętrza: dobranie paneli i drzwi, armatury i ceramiki. Umożliwia dostosowanie mieszkania do indywidualnego gustu klienta – wykończenie leży w kwestii klienta jednak my staramy się wyjść naprzeciw zapotrzebowaniom i gwarantujemy pomoc w postaci doradztwa, oferując atrakcyjne wyceny materiałów czy pomoc techniczną, jesteśmy również otwarci na proponowane zmiany i pomagamy je wdrożyć.

Standard deweloperski to całkowite wykończenie domu z zewnątrz. Natomiast we wnętrzu rozprowadzenie wszystkich instalacji bez ich zakończenia odpowiednią armaturą sanitarną. Instalacja elektryczna, montaż stolarki okiennej, grzejniki oraz piec C.O., ściany przygotowane do pomalowania, posadzki przygotowane do położenia podłóg. W standardzie gwarantujemy wszystkie rodzaje schodów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz domu. Stan deweloperski daje pełną możliwość wykończenia mieszkania zgodnie z gustem i preferencjami klienta. Jest to najbardziej popularny i najchętniej wybierany przez klientów standard w Polsce.

Do momentu odbioru mieszkań przez PINB, konieczne jest nasze pośrednictwo w dokonywaniu jakichkolwiek zmian technicznych w mieszkaniu czy domu. Wiąże się to z tym, iż firma Dynamic Development do momentu podpisania aktu notarialnego jest właścicielem inwestycji, co jest równoznaczne z tym iż jest odpowiedzialna za prawidłowy jej przebieg i bezpieczeństwo, również na placu budowy. Każda zmiana może wiązać się z konsekwencjami, z których potencjalny klient nie zdaje sobie sprawy, np. zmiany dokonane w mieszkaniu wiążą się ze zmianami w projektach i budowa może zostać zatrzymana itp. Do czasu odbioru przez PINB za inwestycje odpowiada wykonawca i wszelkie zmiany wymagają jego zgody.

Jesteśmy stale do dyspozycji naszych klientów i w każdej chwili jesteśmy w stanie odpowiedzieć na problemy czy zapytania. Naszą dewizą nie jest szybko wybudować i szybko sprzedać, ale sprawić by nasz klient był w pełni usatysfakcjonowany.

Dynamic Development sp. z.o.o nie korzysta z pośredników w sprzedaży własnych nieruchomości, dlatego możemy zagwarantować bardzo atrakcyjne ceny, bez ukrytych marż agencyjnych. Często oferujemy atrakcyjne gratisy jak np. zagospodarowanie ogrodu lub wykończenie łazienki. Możemy także udzielać rabatów dla naszych klientów, co najczęściej stosujemy na targach mieszkaniowych.

Dynamic Development sp. z.o.o wychodząc na przeciw potrzebom klientów i rozumiejąc sytuację na rynku, gwarantuje bezpłatną opiekę doradcy kredytowego, który nie tylko doradzi jak najkorzystniej finansować zakup, ale ustali preferencyjne dla naszych klientów warunki tego finansowania. Staramy się jednocześnie ułatwić wszelkie formalności związane z kredytowaniem inwestycji i dysponujemy niezbędną dokumentacją, której od klienta wymaga bank. Zakup domu u Dewelopera jest więc o wiele łatwiejszy niż na rynku wtórnym gdzie klient pozostawiony jest samemu sobie.

Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: