Segmenty Zielona Polana realizujemy w miejscowości Nowa Wola gm.Lesznowola, która gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury. W okolicy znajdują się liczne obiekty handlowe, lokale usługowe, szkoły, przedszkola oraz centra rozrywki dla całej rodziny.

Zielona Polana wyróżnia się znakomitym połączeniem komunikacyjnym z centrum Warszawy, jej wszystkimi dzielnicami oraz okolicznymi miejscowościami takimi jak Piaseczno, Lesznowola, Nowa Iwiczna, Magdalenka czy Józefosław.

Mieszkając na osiedlu Zielona Polana można w pełni wykorzystać możliwości jakie dają okoliczne rozległe tereny zielone, lasy czy akweny wodne oraz sportowe tereny rekreacyjne.

Zieloną Polanę zaprojektowaliśmy z dbałością o zachowanie harmonii mieszkańców ze środowiskiem, które daje nieograniczoną możliwość prowadzenia aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu.

BIURO SPRZEDAŻY:

ul. Maciejki 8/2

Nowa Wola

GODZINY OTWARCIA:

Pon.- Pt. 10-18

Sob. 11-16

Kontakt

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez spółkę Dynamic Development Sp. z o.o. moich danych osobowych udostępnionych przez mnie w formularzu na stronie internetowej www.zielonapolana.pl w podanym niżej przez Spółkę Dynamic Developmepnt Sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Woli, gm. Lesznowola przy ul. Plonowej 24 celu oraz zgodnie z Polityką Prywatności, z której treścią się zapoznałem i jest ona dla mnie jasna.

INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: