Nowe mieszkania w Piasecznie pod Warszawą

Posiadanie własnego domu to marzenie każdego, bez względu na wiek czy status społeczny. Prawdziwym prestiżem okazuje się jednak nabycie willi. Mieszkania z ogródkiem, które powstają pod Warszawą w miejscowości Nowa Wola, zachwycają swoim luksusowym charakterem. Stylem architektonicznym nawiązują do budownictwa śródziemnomorskiego, dlatego inwestorzy docenią je nie tylko za lokalizację, ale też nowoczesny wygląd.

nowe mieszkania piasecznoŻycie w mieście jest dynamiczne i męczące. Dlatego mieszkania pod Warszawą kuszą singli, młode małżeństwa, rodziny z dziećmi i osoby starsze. Każdy, kto chce żyć blisko stolicy, a zarazem odpocząć od hałasu, zwróci uwagę na nieruchomości, które powstają na peryferiach. Modne są obecnie zwłaszcza Nowa Iwiczna, Józefosław, Lesznowola czy Piaseczno, gdzie inwestuje deweloper Dynamic Development zasilając rynek pierwotny w nowe mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie. Zielona Polana to inwestycja, w ramach której oferujemy komfortowe wille z tarasami i ogrodami w sąsiedztwie zieleni. Wysoki standard oraz ciekawa okolica sprawiają, że nasze mieszkania pod Warszawą cieszą się ogromnym zainteresowaniem przyszłych mieszkańców – zarówno osób, aktywnie korzystających z udogodnień i możliwości oferowanych przez Miasto Stołeczne, jak i osób znużonych tempem, w jakim żyje i rozwija się Warszawa.

Zalety mieszkania pod Warszawą

Zalety mieszkania pod Warszawą odkryło już wielu rezydentów stolicy. Nie rezygnując z dotychczasowego stylu życia, pracy, hobby, towarzystwa, decydują się oni na przeprowadzkę w nieco bardziej kameralne rejony. Ich wybór często pada na Nową Wolę, ponieważ to właśnie tutaj powstaje Zespół Willowy Zielona Polana.

Dlaczego warto wybrać te mieszkania pod Warszawą?

  • Są zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić rozrywkę i warunki do odpoczynku dla mieszkańców w każdym wieku. Dlatego w bezpośrednim sąsiedztwie nowych mieszkań powstały tereny rekreacyjne — jeziorko, murowane grille czy siłownia na wolnym powietrzu.
  • Niedaleko stąd do Warszawy (Ursynów) oraz okolicznych miejscowości — Lesznowoli, Nowej Iwicznej czy Piaseczna. Sprawnie działająca komunikacja miejska jest alternatywą dla poruszania się samochodem.
  • Znajdują się w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury — znajdziesz tu placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, sklepy, restauracje.

Sam wygląd apartamentów perfekcyjnie harmonizuje z otoczeniem, w którym nie brak zieleni i przestrzeni. Śródziemnomorski klimat mieszkania pod Warszawą sprawi, że nowi właściciele będą bardziej niż kiedykolwiek zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do życia.

Rynek wtórny czy nowe mieszkania?

Jeżeli już określisz, jaka lokalizacja Cię interesuje, zastanów się, czy chcesz kupić apartamenty z rynku wtórnego, czy nowe mieszkania. W prestiżowych lokalizacjach, takich jak Piaseczno, Lesznowola, Józefosław czy Nowa Iwiczna powstaje obecnie wiele inwestycji budowlanych. Wybór jest ogromny zarówno dla osób, które szukają niewielkiego mieszkania czy przestronnego apartamentu, jak i tych, którym marzy się segment w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Co wybrać? Zdecydowanie większe pole do popisu w kwestii aranżacji wnętrz dają nieruchomości z rynku pierwotnego. Nowe mieszkania z ogródkiem urządzisz ergonomicznie, z uwzględnieniem potrzeb wszystkich członków rodziny. Starsze budownictwo może narzucać pewne ograniczenia. Inną różnicą, która znacząco wpływa na komfort mieszkania oraz koszty eksploatacji jest technologia budowlana czy standard wykończenia. Apartamenty w Nowej Woli są ocieplone, wyposażone m.in. w ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie czy drewnianą stolarkę drzwiową i okienną.

Apartamenty dla wymagających

Wymagający inwestor szuka nie tylko zaawansowanych technologii. Liczy się dla niego prestiż osiedla oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne. Tych, którym nudzą się klasyczne projekty, na pewno zainteresuje zabudowa willowa w niebanalnym, śródziemnomorskim stylu. Zielona Polana to osiedle, na którym powstają eleganckie apartamenty z ogródkami i garażami. Zabudowa jest niska, a teren ogrodzony, czyli bezpieczny i kameralny. Stonowana kolorystyka elewacji oraz elementów wykończeniowych (drewno, stal, szkło) dodatkowo podnosi walory estetyczne nowych mieszkań, jakie oferuje firma Dynamic Development.

Nowe mieszkania od dewelopera

Jako deweloper zwracamy szczególną uwagę na dobór lokalizacji pod inwestycję. Piaseczno nie było dla nas wyborem przypadkowym. Tutejszy rynek pierwotny szybko się rozwija, zwracając uwagę zarówno inwestorów, jak i potencjalnych mieszkańców. Co ważne rynek pierwotny w Piasecznie coraz częściej utożsamiany jest z terenem miasta Warszawa, dzięki czemu możemy oferować naszym Klientom mieszkania na sprzedaż o wysokim standardzie pod Warszawą, jednocześnie zapewniając naprawdę doskonałe skomunikowanie z najważniejszymi punktami na mapie Miasta Stołecznego. To niezwykle ważne zarówno z perspektywy osób aktywnych zawodowo, jak i rodzin, którym zależy na zapewnieniu dzieciom dostępu do edukacji na najwyższym poziomie.

Bliskość Warszawy to nie jedyna zaleta naszej inwestycji. Projektujemy i budujemy przede wszystkim z myślą o wymagającym odbiorcy. Korzystamy z zaawansowanych technologii i wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jako deweloper oferujący mieszkania na sprzedaż na terenie Piaseczna z całym przekonaniem możemy zapewnić naszych Klientów o tym, że Zielona Polana jest inwestycją odznaczającą się najwyższym standardem w okolicy.

Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: