Zielona Polana — komfort mieszkania w podmiejskiej willi

Posiadanie własnego domu to marzenie każdego, bez względu na wiek czy status społeczny. Prawdziwym prestiżem okazuje się jednak nabycie willi. Mieszkania z ogródkiem, które powstają pod Warszawą w miejscowości Nowa Wola, zachwycają swoim luksusowym charakterem. Stylem architektonicznym nawiązują do budownictwa śródziemnomorskiego, dlatego inwestorzy docenią je nie tylko za lokalizację, ale też nowoczesny wygląd.

nowe mieszkania piasecznoŻycie w mieście jest dynamiczne i męczące. Dlatego mieszkania pod Warszawą kuszą singli, młode małżeństwa, rodziny z dziećmi i osoby starsze. Każdy, kto chce żyć blisko stolicy, a zarazem odpocząć od hałasu, zwróci uwagę na nieruchomości, które powstają na peryferiach. Modne są obecnie zwłaszcza Nowa Iwiczna, Józefosław, Lesznowola czy Piaseczno, gdzie inwestuje deweloper Dynamic Development.

Zalety mieszkania pod Warszawą

Zalety mieszkania pod Warszawą odkryło już wielu rezydentów stolicy. Nie rezygnując z dotychczasowego stylu życia, pracy, hobby, towarzystwa, decydują się oni na przeprowadzkę w nieco bardziej kameralne rejony. Ich wybór często pada na Nową Wolę, ponieważ to właśnie tutaj powstaje Zespół Willowy Zielona Polana.

Dlaczego warto wybrać te mieszkania pod Warszawą?

  • Są zlokalizowane w cichej i spokojnej okolicy. Została ona zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić rozrywkę i warunki do odpoczynku dla mieszkańców w każdym wieku. Dlatego w bezpośrednim sąsiedztwie nowych mieszkań powstały tereny rekreacyjne — jeziorko, murowane grille czy siłownia na wolnym powietrzu.
  • Niedaleko stąd do Warszawy (Ursynów) oraz okolicznych miejscowości — Lesznowoli, Nowej Iwicznej czy Piaseczna. Sprawnie działająca komunikacja miejska jest alternatywą dla poruszania się samochodem.
  • Znajdują się w otoczeniu dobrze rozwiniętej infrastruktury — znajdziesz tu placówki edukacyjne, ośrodki zdrowia, sklepy, restauracje.

Sam wygląd apartamentów perfekcyjnie harmonizuje z otoczeniem, w którym nie brak zieleni i przestrzeni. Śródziemnomorski klimat mieszkania pod Warszawą sprawi, że nowi właściciele będą bardziej niż kiedykolwiek zrelaksowani i pozytywnie nastawieni do życia.

Rynek wtórny czy nowe mieszkania?

Jeżeli już określisz, jaka lokalizacja Cię interesuje, zastanów się, czy chcesz kupić apartamenty z rynku wtórnego, czy nowe mieszkania. W prestiżowych lokalizacjach, takich jak Piaseczno, Lesznowola, Józefosław czy Nowa Iwiczna powstaje obecnie wiele inwestycji budowlanych. Wybór jest ogromny zarówno dla osób, które szukają niewielkiego mieszkania czy przestronnego apartamentu, jak i tych, którym marzy się segment w zabudowie szeregowej lub bliźniaczej. Co wybrać? Zdecydowanie większe pole do popisu w kwestii aranżacji wnętrz dają nieruchomości z rynku pierwotnego. Nowe mieszkania z ogródkiem urządzisz ergonomicznie, z uwzględnieniem potrzeb wszystkich członków rodziny. Starsze budownictwo może narzucać pewne ograniczenia. Inną różnicą, która znacząco wpływa na komfort mieszkania oraz koszty eksploatacji jest technologia budowlana czy standard wykończenia. Apartamenty w Nowej Woli są ocieplone, wyposażone m.in. w ogrzewanie podłogowe, centralne ogrzewanie czy drewnianą stolarkę drzwiową i okienną.

Apartamenty dla wymagających

Wymagający inwestor szuka nie tylko zaawansowanych technologii. Liczy się dla niego prestiż osiedla oraz zastosowane rozwiązania architektoniczne. Tych, którym nudzą się klasyczne projekty, na pewno zainteresuje zabudowa willowa w niebanalnym, śródziemnomorskim stylu. Zielona Polana to osiedle, na którym powstają eleganckie apartamenty z ogródkami i garażami. Zabudowa jest niska, a teren ogrodzony, czyli bezpieczny i kameralny. Stonowana kolorystyka elewacji oraz elementów wykończeniowych (drewno, stal, szkło) dodatkowo podnosi walory estetyczne nowych mieszkań, jakie oferuje firma Dynamic Development.

Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: