Nowe Osiedle pod Warszawą – wymarzona lokalizacja na dom dla całej rodziny

dom pod warszawą

Jako deweloper z wieloletnim doświadczeniem oferujemy Klientom nieruchomości mieszkalne o wysokim standardzie. Nasze mieszkania i segmenty oddajemy do użytku w ramach przemyślanych osiedli mieszkaniowych, które sytuujemy na działkach inwestycyjnych oferujących rozwinięte zaplecze usługowe oraz bliskość terenów zielonych. Jednym z takich osiedli jest nowe osiedle pod Warszawą Zielona Polana powstające na terenie gminy Lesznowola. Osiedle łączy ze sobą uroki podmiejskiego życia z wszystkimi udogodnieniami, jakie ma nam do zaoferowania bardzo dobrze rozwinięte zaplecze miejskie. Ciche i spokojne zielone sąsiedztwo idzie więc w parze ze znajdującymi się nieopodal obiektami handlowymi, lokalami usługowymi, szkołami, przedszkolami oraz centrami rozrywki dla całej rodziny.

Budujemy nowe osiedle pod Warszawą, na sprzedaż oferujemy indywidualne nieruchomości

To, co odróżnia nowe osiedle pod Warszawą od innych tego typu inwestycji na rynku to podejście, jakie reprezentujemy. Zależy nam na zadowoleniu oraz komforcie przyszłych mieszkańców, dlatego z jednej strony projektujemy i realizujemy nowe osiedle mieszkaniowe, z drugiej oferując na sprzedaż indywidualne nieruchomości. Co to oznacza? Przede wszystkim standard i jakość oddawanych do użytku mieszkań, które powstają na bazie sprawdzonych materiałów konstrukcyjno-budowlanych i wykończeniowych oferujących doskonałe parametry użytkowe oraz wysoką trwałość i estetykę. Bardzo ważna dla jakości oferowanych mieszkań jest również współpraca z wyspecjalizowanymi podwykonawcami, którzy stanowią gwarancję wykonania wszystkich powierzonych im prac na najwyższym poziomie.

Wybierając nowe osiedle Zielona Polana pod Warszawą macie Państwo pewność, iż oddana w Wasze ręce nieruchomość będzie wykonana solidnie i estetycznie wykończona, a użyte przy jej budowie materiały zagwarantują komfort użytkowania na każdym etapie. Wybierając materiały zwracamy szczególną uwagę, na parametry takie jak izolacja cieplna i akustyczna, dzięki czemu w mieszkaniach panuje przyjemny mikroklimat, a ich ogrzanie i klimatyzowanie wymaga wyłącznie nieznacznych wydatków energetycznych. Bardzo dobre parametry akustyczne przekładają się dodatkowo na ciszę wewnątrz – do mieszkań nie dostają się hałasy z zewnątrz, nie straszni Wam będą również hałaśliwi sąsiedzi.

Bliskie sąsiedztwo rekreacyjnych terenów zielonych – największy atut oferowanej inwestycji

Wiemy, że nawet najwyższy standard mieszkań nie zastąpi przyjaznego sąsiedztwa, dlatego na naszą inwestycję wybraliśmy malowniczo ulokowaną działkę, wokół której rozpościerają się tereny zielone. Większość z nich to tereny rekreacyjne. W bliskim sąsiedztwie osiedla znajduje się również przepięknie zagospodarowany staw, którego otoczenie zachęca do spacerów i rekreacji na świeżym powietrzu. To właśnie lokalizacja działki stanowi jeden z największych atutów inwestycji, dzięki któremu obecni i przyszli mieszkańcy osiedla Zielona Polana żyją w harmonii z naturą, w praktycznie nieograniczonym zakresie korzystając ze wszystkich jego uroków.

Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: