Mieszkanie z ogrodem pod Warszawą – spełniamy marzenia o komforcie, wysokim standardzie i zielonym sąsiedztwie

dom pod warszawą

Mieszkanie z ogródkiem to doskonała alternatywa dla domu jednorodzinnego, zwłaszcza jeśli zależy nam na nieruchomości o mniejszym metrażu oraz dogodnej lokalizacji. Mieszkania na osiedlu Zielona Polana w miejscowości Nowa Wola pod Warszawą łączą zalety domu z ogrodem z komfortem oraz przystępną ceną segmentu, oferując dogodne warunki do zamieszkania dla rodzin, par oraz seniorów poszukujących spokojnej i malowniczej okolicy.

Na realizację inwestycji wybraliśmy działkę otoczoną rozległymi terenami zielonymi – lasami, akwenami wodnymi oraz sportowymi terenami rekreacyjnymi. Dogodne sąsiedztwo oraz aranżacja osiedla, które zaprojektowaliśmy z dbałością o zachowanie równowagi i harmonii ze środowiskiem naturalnym dają mieszkańcom Zielonej Polany praktycznie nieograniczone możliwości prowadzenia aktywnego trybu życia na świeżym powietrzu. Dodatkowo, mieszkanie z ogródkiem sprzyja relaksowi w otoczeniu zieleni i jednocześnie doskonale wpisuje się w potrzeby rodzin z małymi dziećmi. Zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie mieszkania ogródek daje możliwość stworzenia bezpiecznego placu zabaw dla najmłodszych, który w każdej chwili będzie dosłownie na wyciągnięcie ręki.

Mieszkanie z ogródkiem – zalety

Jak już wcześniej wspomnieliśmy mieszkanie z ogródkiem łączy zalety domu jednorodzinnego z wygodą mieszkania w kameralnym bloku mieszkaniowym lub segmencie. Co to oznacza? Dogodny metraż nieruchomości nie nastręcza większych problemów z zagospodarowaniem czy utrzymaniem mieszkania w czystości, zaś niewielki ogród zlokalizowany bezpośrednio za naszym oknem umożliwia korzystanie z uroków spędzania czasu na świeżym powietrzu. Jednocześnie areał ogrodu wyklucza konieczność poświęcania dużych nakładów czasu i energii na podstawowe czynności pielęgnacyjne. To sprawia, że mieszkanie z ogrodem pod Warszawą to idealne rozwiązanie dla osób, które dysponują ograniczonymi zasobami wolnego czasu i wolą go spędzać na aktywnym wypoczynku z rodziną, zamiast mozolnych pracach pielęgnacyjnych i sprzątaniu.

Mieszkanie z ogródkiem na osiedlu Zielona Polana oferuje nam znacznie więcej niż standardowa nieruchomość z przynależnym terenem zielonym. Zadowolenie Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego starannie dobieramy projekty dla naszych inwestycji, ich lokalizacje oraz materiały konstrukcyjno-budowlane i wykończeniowe. Dzięki temu możemy zaoferować przyszłym mieszkańcom nowoczesne mieszkania o wysokim standardzie. Nasze mieszkania charakteryzują się przemyślanym projektem gwarantującym przestronność i ustawność wnętrz, jak również doskonałymi parametrami użytkowymi. Zastosowane materiały budowlane i wykończeniowe zapewniają odpowiednią izolację cieplną, co przekłada się na wysoki komfort termiczny wewnątrz pomieszczeń, niezależnie do pory roku i jednocześnie bardzo dobre parametry akustyczne. To sprawia, że do wnętrza mieszkań nie docierają hałasy z zewnątrz. Nie musimy się również martwić głośnymi sąsiadami, ani tym, że sami możemy być usłyszani za ścianą.

Kontakt


INWESTOR:

GENERALNY WYKONAWCA:

Partnerzy: